قیمت خرید شیر از دامدار ۶۵۰ تومان تعیین شد

مدیرعامل سراسری اتحادیه دامداران کشور گفت:‌ در جلسه تعیین قیمت شیر خام که به ریاست استاندار تهران تشکیل شد، قیمت شیر خام ۶۵۰ تومان تعیین شد.

 

سعید سلطانی سروستانی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس اظهار داشت: قیمت خرید شیر خام در جلسه استانداری تهران با ۳،۲ درصد چربی و بار میکروبی یک میلیون، تحویل درب دامداری کیلوگرمی ۶۵۰ تومان تعیین شد.

 

 

مدیرعامل سراسری اتحادیه دامداران کشور در پاسخ به قیمت شیر مصرف کننده گفت: آنالیز کارخانجات لبنی نیز با لحاظ قیمت شیر پایه ۶۵۰ تومان در ستاد تنظیم بازار بررسی و اعلام خواهد شد.

این جلسه در تاریخ 08/11/90 در استانداری تهران به ریاست استاندار و با حضور رئیس تعزیرات حکومتی، نماینده سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان، نماینده جهاد کشاورزی، کارخانه لبنی و اتحادیه دامداران تشکیل شد.

به گزارش فارس؛ اخیرا سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان تعیین قیمت شیر خام را به استانداری تهران محول کرده بود که امروز صبح این جلسه برگزار و قیمت شیر اعلام شد.

قیمت خرید شیر از دامداران قبلا ۶۰۰ تومان تعیین شده بود که فعالان این بخش عنوان می‌کردند شیر زیر این قیمت از آنان خریداری می‌شود.

ارتباط با ما

  • نشانی: اصفهان، خیابان عباس آباد، پلاک 238
  • تـلـفـن:  03132339333    
  • دورنگار:  03132367542
  • پـست الکترونـیـکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • ســامـانـه پیـامـکی: 30002666600012

امکانات سایت

1392 © کلیه حقوق این سایت متعلق به
موسسه خیریه علی و حسین همدانیان است.

توسعه و پشتیبانی توسط واحد فناوری اطلاعات