موضوع امور خیر

موضوع امور خیر در بخش خیرات موسسه خیریه علی و حسین همدانیان عبارتست از برنامه ریزی و اقدام برای هر گونه فعالیت عام المنفعه و خیریه نظیر:

امور بهداشت و درمان:

 

ايجاد، تکميل و توسعه موسسات بهداشتی، درمانی و انجام اقداماتی که متضمن خير و رفاه عامه و توسعه بهداشت و درمان نیازمندان و مستمندان باشد از طريق ارائه کمکهای نقدی و غير نقدی به مددجويان نيازمند و مراکزی که در راستای کمکهای درمانی به مستمدان خدمت می کنند.

امور فرهنگی و آموزشی و مذهبی:

 

ايجاد، تکميل و توسعه موسسات فرهنگی- آموزشی و انجام اقداماتی که متضمن توسعه فرهنگ اسلامی- تربيتی جامعه بوده، از طريق ارائه کمکهای نقدی و غير نقدی به مددجويان نيازمند و مراکزی که در اين راستا اقدام می نمايند.

امور ایتام و مستمندان و ...:

 

ايجاد بانک جامع اطلاعات ايتام، مستمندان، دانش آموزان بی بضاعت، سادات فقیر، زنان بی سرپرست و زندانیان بی پناه جهت شناخت انواع نیازها و اولويت بندی به منظور تحت پوشش قرار دادن آنها در طول سال از لحاظ حمايت های مالی، فرهنگی، مذهبی و ايجاد فرهنگ خودکفايی و خود اتکايی بين مددجويان از طريق اشتغال و در اختيار گذاردن سرمايه های اندک.

امور رفاه و تعاون عمومی:

 

انجام هرگونه اقدامی که متضمن خیر و رفاه عامه بوده و همچنين انجام کليه امور غير انتفاعی عام المنفعه که باعث توسعه فرهنگ، مذهب، تربيت و بهداشت و درمان نيازمندان و مستمندان باشد از قبيل ساخت کتابخانه، بيمارستان، مساجد، سرای سالمندان، مراکزآموزشی و غيره.

امور اشتغال زائی و خوداتکائی:

 

انجام هرگونه اقدامی که باعت ایجاد و اشتغال و خوداتکائی و عزت نفس مددجویان شود، از قبیل اعطای وام اشتغال، تهیه لوازم اشتغال و غیره.

 

ارتباط با ما

  • نشانی: اصفهان، خیابان عباس آباد، پلاک 238
  • تـلـفـن:  03132339333    
  • دورنگار:  03132367542
  • پـست الکترونـیـکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • ســامـانـه پیـامـکی: 30002666600012

امکانات سایت

1392 © کلیه حقوق این سایت متعلق به
موسسه خیریه علی و حسین همدانیان است.

توسعه و پشتیبانی توسط واحد فناوری اطلاعات