موسسه خیریه علی و حسین همدانیان

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صنایع نساجی همدانیان (سهامی خاص)

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صنایع نساجی همدانیان در تاریخ 31ر02ر92  برگزار گردید.

 

به گزارش واحد روابط عمومی و ارتباطات موسسه خیریه علی و حسین همدانیان، پیرو دعوت به عمل آمده، این جلسه رأس ساعت 09:00 صبح روز سه شنبه سی و یکم اردیبهشت ماه 1392 ، با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و در حضور کلیه نمایندگان صاحبان سهام، حسابرس و بازرس قانونی و اعضای هیئت مدیره آن شرکت در محل سالن اجتماعات موسسه برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه پس از رأی گیری و انتخاب هیئت رئیسه، گزارش فعالیت هیئت مدیره شرکت صنایع نساجی همدانیان توسط مدیرعامل آن شرکت قرائت شد و گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت به استماع حاضرین رسید.

 

در ادامه این مجمع صورت های مالی، ترازنامه و صورت حساب سود و زیان و صورت جریان وجوه نقد شرکت برای سال مالی منتهی به 29ر12ر1390 و تقسیم 90% درصد سود سال مالی با مهلت یک ماهه به تصویب اعضاء رسید. همچنین ضمن انتخاب موسسه خیریه و شرکت های توسعه و مدیریت بافناز، سیمان اصفهان، بتن همدانیان و حمل و نقل همدانیان به عنوان اشخاص حقوقی هیئت مدیره شرکت، آقای دکتر غلامرضا انصاری به عنوان بازرس قانونی اصلی و موسسه حسابرسی امجد تراز به عنوان حسابرس و بازرس علی البدل برای مدت یک سال و روزنامه کثیرالانتشار نسل فردا جهت درج آگهی های شرکت تعیین گردیدند.